OMNIA IN OMNIBUS

Níže najdete nabídku 4 přístupů, které mohou dále podpořit Váš osobní rozvoj a které můžete využít i samostatně (např. nezávisle na terapeutické spolupráci).

S uvedenými přístupy mám dlouhodobou osobní zkušenost a považuji je za bezpečné a jedinečné nástroje pomoci, léčení i akcelerace vývoje.

Reconnection a Reconnection Healing™

nové možnosti sebeúzdravy a rozvoje vnitřního potenciálu

Chcete se opravdu cítit znovu naplno ve svém životě a dát prostor sebeléčení, pozitivní změně i rozvoji vašeho potenciálu a autentické podoby sebe sama? Reconnection je relativně nový způsob práce s lidským energetickým systémem z kontextu alternativních přístupů, o kterém se říká, že je svým dosahem a efektivitou kvantovým skokem v oblasti energetického léčení.

více informací

 

 

Avalon Breathwork™ 

hluboká, intenzivní a bezpečná sebeléčivá práce v rozšířeném stavu vědomí

Avalon Breathwork je jedinečným nástrojem znovupropojení se sebou, s hloubkou lidského potenciálu prožívání a pulzující energií života. Je to velmi reálná transformační práce, o které by měli lidé se zájmem o autentický osobní rozvoj vědět.

více informací

 

 

Psychologická astrologie

nástroj jasnějšího uvědomění vlastních dispozic a potenciálu s možnostmi určení aktuálních vývojových výzev

výklad vašeho horoskopu jako archetypální mapy osobnosti v pojetí psychologického modelu C.G.Junga

více informací

 

 

 

Rostlinné esence „Florais“ z Brazílie 

podpora terapeutických procesů rostlinnými vibračními esencemi “Florais” z Amazonie (princip obdobný Bachovým esencím)

Rostlinné a květinové vibrační esence z panenského tropického deštného pralesa Amazonie mohou významně podpořit procesy léčení a osobního rozvoje na cestě k vnitřní celistvosti. Práce s “Florais” mne byla zprostředkována Marií Alice Campos Freire, léčitelkou, výzkumnicí a ředitelkou “The Forest Medicine Center” ve státě Amazonas v Brazílii. Tyto esence jsou skutečně jedinečnou, jemně pracující pomocí při obnově rovnováhy těla, duše a ducha.

více informací